Переключиться на мобильную версию

Mozilla підтримала європейський позов проти Microsoft

Назад к разделу Техно
Компанія Mozilla, розробник відкритого браузера Firefox, підтримала раніше подану в Європейську комісію скаргу, в якій компанія Opera звинувачує корпорацію Microsoft у використанні неконкурентних методів при просуванні свого браузера Internet Explorer.
Mozilla підтримала європейський позов проти Microsoft
Mozilla підтримала європейський позов проти Microsoft
itpro.nikkeibp.co.jp

Виконавчий директор Mozilla Corp Мітчелл Бейкер заявила, що не сумнівається в тому, що попереднє рішення Брюсселя відносно Microsoft було вірним.

Раніше європейський антимонопольний контроль видав попередній висновок, згідно з яким Microsoft намагається порушити умови конкуренції між браузерами, позбавляючи споживачів процедури вибору рішення.

У своєму блозі Бейкер пише, що вона особисто і від імені Mozilla підтримує дії Європейської комісії, а також, що вона має намір самим ретельним чином стежити за розвитком антимонопольної справи відносно Microsoft.

До того ж, представники Єврокомісії повідомили, що при веденні антимонопольного розслідування вони хотіли б підключити декілька представників, які займаються аналогічними розробками.

За словами експертів, втручання у хід справи компанії Mozilla може виявитися дуже важливим для розслідування, так як саме Mozilla Firefox є головним конкурентом Internet Explorer. Реакцію Mozilla вже прокоментували і в норвезькій Opera: представники компанії назвали коментарі Бейкер своєчасними і добре сформульованими.

Нагадаємо, 26 січня 2009 року корпорація Microsoft випустила реліз-кандидат-версію інтернет-браузера Internet Explorer 8.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь