Переключиться на мобильную версию

Британські екологи закликають жителів країни збирати мертвих видр

Назад к разделу Техно
Екологи закликають громадян Великобританії інформувати про кожну мертву видру, знайдену на дорогах країни, пише інтернет-журнал WildlifeExtra.

 "Управління охорони навколишнього середовища та Кардіффскій університет здійснюють масштабний екологічний проект, в рамках якого всі трупи видри, знайдені на території Англії і Уельсу повинні бути зібрані і відправлені на розтин. Мета проекту - дізнатися про стан здоров'я видри, рідкісного представника фауни острова ", - йдеться в повідомленні.

Представник Управління Роб Вуд висловив надію, що тепер всі громадяни будуть повідомляти, де і коли бачили мертву видру. Однак у січні цього року екологи отримали лише два повідомлення про мертвих тварин.

"Якщо люди будуть зацікавлені у співпраці, то нехай зв'яжуться з нами, і ми підкажемо, як краще зібрати і зберегти тіла тварин. Крім того, перш ніж наші волонтери почнуть збирати мертвих видр, вони обов'язково отримають наші інструкції щодо їхнього власного здоров'я і безпеки ", - додав Вуд.

Нагадаємо, в січні цього року близько 50 китів викинуло на берег у північно-західній частині австралійського штату Тасманія.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь