Переключиться на мобильную версию

Росія відправить на Марс личинки і гриби

Назад к разделу Техно
Російські вчені планують доставити на супутник Марса Фобос живі організми.
Тепер на Фобосі з’являться гриби
Тепер на Фобосі з’являться гриби
arcadiastreet.com
Про це повідомив завідувач лабораторією Інституту медико-біологічних проблем Володимир Сичов. Транспортувати ж біологічні об'єкти на Фобос зможе російський апарат Фобос-Грунт.
Сичов також уточнив, що на даний момент проект перебуває на розгляді у Роскосмосу. Якщо космічне агентство схвалить його, то живі істоти можуть відправитися у міжпланетну подорож уже у  жовтні. Точний список організмів повинна буде затвердити спеціальна комісія. Можливими кандидатами є ракоподібні, личинки африканського комара, бактерії і гриби.

За словами вченого, метою експерименту є вивчення впливу космічного випромінювання на живі системи на різних етапах польоту. Піддослідні будуть перебувати у герметичній капсулі масою 100 грамів, яка повинна витримати різноманітні зовнішні впливи. Контейнер із біозразками буде достатньо міцним, щоб запобігти можливому занесенню земних форм життя на інші небесні тіла.

Раніше також повідомлялося, що російські вчені планують до 2020 року відправити дослідний космічний апарат до одного із супутників Юпітера - Європи.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь