Переключиться на мобильную версию

Ватикан визнав теорію Дарвіна

Назад к разделу Техно
Еволюційна теорія Чарльза Дарвіна не суперечить біблійній версії створення світу і живих організмів, заявив представник католицької церкві.
Католицька церква ніколи офіційно не ганила теорію еволюції.
Католицька церква ніколи офіційно не ганила теорію еволюції.
computerra.ru

Слова голови Папської ради з питань культури архієпископа Жанфранко Равазі цитує The Times.

Архієпископ також уточнив, що еволюційні ідеї можна знайти і в текстах Фоми Аквінського, і Святого Августина. "Насправді, говорячи про еволюцію, ми говоримо про світ у такому вигляді, як його створив бог", - додав Равазі.

Однак, представник Ватикану спростував припущення про те, що понтифік Бенедикт XVI планує найближчим часом виступити із заявою на підтримку теорії розумного творіння. Її розглядатимуть лише як культурний феномен, а не як наукову теорію.

Равазі підкреслив, що католицька церква ніколи офіційно не ганила теорію еволюції. У 1950 році Папа Піус XII заявив, що вона є обґрунтованим науковим підходом до пояснення розвитку людини. Крім того, ще в 1996 році понтифік Іван Павло II назвав еволюцію "більше ніж гіпотезою".

Нагадаємо, раніше Ватикан схвалив продаж програми iBreviary - збірки молитов, тлумачень і обрядів, які необхідні священику кожного дня.

Також, у січні цього року повідомлялося, що на відеохостингу YouTube з'явився власний канал Ватикану.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь