Переключиться на мобильную версию

Прокуратура Санкт-Петербурга стурбувала Куховарською книгою анархіста

Назад к разделу Техно
Прокуратура Центрального району Санкт-Петербурга винесла генеральному директору ТОВ Вконтакте, який контролює однойменну соціальну мережу, застереження стосовно мережевої групи Куховарська книга анархіста. Про це мовиться у прес-релізі прокуратури.
Відгуки про одну із мережевих груп Вконтакте не найкращі
Відгуки про одну із мережевих груп Вконтакте не найкращі
rbc.ru

Співробітники прокуратури виявили у соціальній мережі відкриту групу Куховарська книга анархіста, використовуючи відеоролик з якого 17-річний підліток спробував виготовити димову шашку. У результаті задимлення суміші селітри, цукру та соди він отримав хімічні опіки обличчя і тіла.

За даними прокуратури, у групі обговорювали питання не лише створення димових шашок, але й способи виготовлення піротехніки і вибухових речовин. У прес-релізі також зазначено, що правилами ресурсу користувачам заборонено публікувати подібну інформацію, а адміністрація має право її видаляти.

Застереження, яке отримав директор, пов'язане із тим, що ТОВ Вконтакте не виконували цих правил і не перешкодили поширенню інформації, яка може сприяти вчиненню злочинів та нещасних випадків.

Після застереження адміністрація Вконтакте видалила як групу, так і розміщені у ній відео-та інші матеріали.


Нагадаємо, раніше результати українського опитування показали, що близько 40% дорослого населення великих міст України інтегровано у соціальні мережі в інтернеті. Третина зареєстрована у мережах Однокласснікі.ru та Вконтакте.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь