Переключиться на мобильную версию

Російські вчені вивезли із Антарктиди 360 тонн відходів

Назад к разделу Техно
Російські полярники в ході експедиції вивезли із Антарктиди в 2008 році 360 тонн відходів.
Збереження екології Антарктики
Збереження екології Антарктики
promved.ru

Експедиція відбулася в рамках міжнародних домовленостей про збереження екології Антарктики, повідомив керівник Федеральної служби гідрометеології і моніторингу навколишнього середовища.

За його словами, у 2008 році російські полярники розконсервували дві антарктичні станції, які було закрито в 90-х роках - Російську та Ленінградську. Крім того, продовжилися роботи із створення нового зимувального пункту Прогрес.

У службі також повідомили, що російські вчені у минулому році продовжили вивчення унікального підлідного озера Схід. У даний час вже просвердлено 3660 метрів свердловини до цього озера.

До того ж, у Арктиці також продовжуються роботи: завершено експедицію Північний полюс-35, а також організовано наступну експедицію Північний полюс-36. Крім того, російські вчені провели дослідження на архіпелазі Шпіцберген, інформує представник служби.

Нагадаємо, 25 грудня 2008 року робот ENDURANCE, який розроблено NASA, завершив свою місію із вивчення підлідного озера Бонні в долині Макмердо, в Антарктиді.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь