Переключиться на мобильную версию

У Харкові від проб Манту постраждало понад 40 дітей

Назад к разделу Техно
У Харкові збільшується кількість дітей з неадекватною реакцією на проби Манту.
Проведення проб Манту тимчасово заборонили
Проведення проб Манту тимчасово заборонили
balt-med.spb.ru

Про це повідомив начальник Департаменту охорони здоров’я і соціальних питань Ігор Шурма.

За інформацією Шурми, учням шкіл № 28 і №76 робили проби Манту 6 лютого. Відразу після щеплення у 13 з 60 учнів протягом години були реакції на введення туберкуліну у вигляді головного болю і запаморочення, які пройшли без медичної допомоги. До кінця дня діти перебували під наглядом медпрацівників і почували себе добре.

Сьогодні ще у 28 дітей виявлені параклінічні ознаки реакції.

Міська санепідемстанція провела попереднє розслідування цього випадку. Перед туберкулінодіагностикою учнів оглядали лікарі, які дозволили проводити проби, а також була згода батьків.

9 лютого стало відомо, що головний санітарний лікар області видав наказ про призупинення туберкулінодіагностики в області, до закінчення експертизи медпрепарату.

Шурма підкреслив, що припинене проведення проб Манту лише певною серією препарату (1449). Туберкулін купується за кошти державного бюджету, його виробляє компанія Біолек.

Залишки туберкуліну будуть відправлені на лабораторне дослідження до Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Харківської області. Про випадки реакції на введення туберкуліну проінформований комітет з імунопрофілактики Міністерства охорони здоров’я.

Як повідомлялося, Верховна Рада не підтримала звіт Тимчасової слідчої комісії парламенту з розслідування причин смерті школяра з Краматорська і масових ускладнень після проведення вакцинації проти кору і краснухи серед населення Донецької області.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь