Переключиться на мобильную версию

Космічні служби продовжують стежити за уламками супутників

Назад к разделу Техно
Засоби контролю космічного простору Космічних військ стежать за уламками російського та американського супутників, що утворилися після їх зіткнення на орбіті висотою 800 км.
Китай стурбуваний зіткненням супутників Росії та США
Китай стурбуваний зіткненням супутників Росії та США
geoyug.ru

Про це повідомив 1-й заступник командувача Космічними військами генерал-майор Олександр Якушин.

Зіткнення двох супутників на орбіті заввишки близько 800 км. не створює безпосередньої загрози ні для Міжнародної космічної станції, ні для Землі, зазначив експерт, що працює в російській ракетно-космічної галузі.

Однак космічні служби Китаю стурбувані непередбачуваною появою на орбіті нових уламків, і ведуть пильний моніторинг їхнього польоту з метою забезпечення безпеки ШСЗ КНР, повідомляє агентство Сіньхуа.
На думку китайських експертів, хмара космічного сміття, що утворилася після зіткнення, несе загрозу супутникам, що знаходяться на висоті від 700 до 900 кілометрів від поверхні Землі.

Нагадаємо, 12 лютого російський ШСЗ вагою близько тонни зіткнувся з неназваних причин з 560-кілограмовий американським безпілотних апаратом. У результаті супутник Сполучених Штатів було повністю зруйновано, викинувши на орбіту величезну кількість уламків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь