Переключиться на мобильную версию

У неділю в Києві відкриється фотовиставка Горілка проти раку

Назад к разделу Техно
У неділю, 15 лютого, в Українському Домі в Києві відкриється фотовиставка Горілка проти раку, приурочена до Міжнародного дня онкохворої дитини.
Виставка на захист дітей
Виставка на захист дітей
liveinternet.ru

До експозиції увійдуть 40 фотознімків, які зроблено італійським фотографом Уго Панеллою в онкологічних відділеннях Києва. Планується, що відкриття виставки відвідає Посол Італії в Україні.

Виставка Горілка проти раку відкриється 15 лютого о 16:00 в Українському Домі і триватиме до 22 лютого.

Виставка є одним із компонентів широкої кампанії, яка спрямована на привернення уваги до проблеми онкологічних захворювань у дітей і до того факту, що ця хвороба є виліковною, якщо вчасно поставити діагноз і призначити правильний курс лікування, повідомили Корреспондент.net організатори проекту.

Фотовиставка Горілка проти раку відбудеться за ініціативою італійської благодійної асоціації Soleterre ONLUS, за підтримки посольства Італії в Україні та Італійсько-Української асоціації підприємців.

Асоціація Soleterre підтримує виконання Національної програми дитячої онкології, а саме питання отримання правильного та своєчасного діагнозу у дітей.

Поширення інформації про симптоми раку, як очікують експерти, допоможе уникнути випадків, коли біль лікують компресами із горілки замість того, щоб звернутися до спеціалізованих онкологічних центрів за консультаціями.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь