Переключиться на мобильную версию

Samsung презентувала мобільний телефон на сонячній батареї

Назад к разделу Техно
Компанія Samsung представила перший у світі, як вона стверджує, мобільний телефон на сонячних батареях.
Samsung презентувала мобільний телефон на сонячній батареї
Samsung презентувала мобільний телефон на сонячній батареї
files.turbosquid.com

Панель сонячної батареї, прикріпленої до задньої стінки акумулятора апарата, що отримав назву Blue Earth, виробляє достатньо енергії для підзарядки, заявили розробники. А десятихвилинна сонячна підзарядка забезпечує розмову протягом трьох хвилин.

Іншою перевагою нової розробки південнокорейської компанії її представники вважають те, що він виготовлений з утилізованого пластику, сировиною для якого послужили використані ємності та пляшки для води. За їхніми словами, це дозволяє скоротити шкідливі викиди вуглекислого газу в атмосферу і заощадити електроенергію в процесі виробництва.

Ще одним претендентом на звання першого в світі мобільника на стільникових батареях аналітики назвали розробку іншої південнокорейської компанії - LG. Вона, за твердженням видання UnwiredView.com, також буде представлена на Всесвітньому мобільному конгресі в Барселоні.

Раніше повідомлялося, що на міжнародній виставці мобільних технологій Mobile World Congress компанією Acer буде представлений її перший смартфон.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь