Переключиться на мобильную версию

Італійські мафіозі послуговуються Skype

Назад к разделу Техно
Італійська поліція заявила, що члени організованих злочинних угруповань (ОЗУ) все частіше спілкуються через інтернет за допомогою програми Skype, уникаючи мобільних і стаціонарних телефонів.
Італійські мафіозі  послуговуються  Skype
Італійські мафіозі послуговуються Skype
pics.rbc.ru

Про це повідомляє BBC News. 

Першими на проблему звернули увагу митна і податкова поліція Італії. Зі слів поліцейських, переговори по Skype зашифровані, що не дає змоги прослуховувати їх, як звичайні телефонні розмови, які стали для італійської поліції важливим джерелом інформації про діяльність ОЗУ. 

Італійські правоохоронні органи щорічно витрачають мільйони доларів на систему відстеження телефонних дзвінків, однак незабаром ситуація може змінитися. 

Уряд Сільвіо Берлусконі підготував законопроект, за яким такі методи отримання інформації можуть бути використані лише в окремих випадках. 

Безліч кримінальних репортажів в італійських ЗМІ грунтуються на витоку вмісту перехваченних телефонних розмов, а багато політиків, у тому числі й Берлусконі, стикаються з публікаціями в газетах своїх приватних розмов. 

Якщо новий закон буде прийнято, опублікувати такі матеріали можна буде лише після закінчення поліцейського розслідування та винесення судового рішення. 

Проти такого підходу виступають журналісти, також в даний момент він обговорюється вищими судовими чиновниками країни. 

Нагадаємо, що раніше на аналогічну проблему з використанням злочинцями Skype звертала увагу поліція таких країн, як Німеччина і Велика Британія. Розвідслужби США, у свою чергу, в жовтні минулого року заявили, що сервіс мікроблогів Twitter також потенційно небезпечний, тому що може бути використаний терористами. 

Між тим, як стверджують канадські вчені, Китай відслідковує й піддає цензурі розмови і повідомлення, передані через Skype.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь