Переключиться на мобильную версию

У британській армії заборонили соціальні мережі й обмежили контакти зі ЗМІ

Назад к разделу Техно
Рішення керівництва британської армії про обмеження використання інтернету військовослужбовцями викликало невдоволення солдатів.
Контакти військовослужбовців зі ЗМІ також обмежили
Контакти військовослужбовців зі ЗМІ також обмежили
abc.net.au

Особливо це стосується ЖЖ та соціальних мереж, які іноді є для британців в Іраку і Афганістані основним способом спілкування з родиною і друзями, пише The Daily Telegraph.

Згідно правилами, що вступили в силу з початку лютого, ведення ЖЖ, участь у форумах і онлайн-іграх стало вважатися розкриттям інформації. Багато військовослужбовці заявили, що мають намір ігнорувати нововведення. Деякі солдати і офіцери вважають, що заборона була пов'язана не з міркувань безпеки а з тим, що Міністерство оборони хоче уникнути розповсюдження чуток і спілкування між солдатами на форумах.

Обмежено також контакти військовослужбовців зі ЗМІ: тепер офіцери будь-якого звання зобов'язані просити дозволу офіцерів вищих за рангом на розмову з журналістами.

Представники Міністерства оборони заявили, що нові правила не слід розглядати як абсолютну заборону на Facebook і ЖЖ: просто необхідно роз'яснити військовослужбовцям, як слід користуватися подібними сервісами, щоб у публічному доступі не крилася таємна інформація.

Нагадаємо, раніше прокуратура Центрального району Санкт-Петербурга винесла генеральному директору ТОВ Вконтакте, який контролює однойменну соціальну мережу, застереження про мережеву групу Куховарська книга анархіста.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь