Переключиться на мобильную версию

Румунський екстрасенс відкрила сайт для спілкування з мертвими тваринами

Назад к разделу Техно
Екстрасенс Ніна Петре з Румунії стверджує, що може допомогти безвтішним господарям померлих собак, котів, пташок та інших тварин поспілкуватися зі своїми улюбленцями.
Тепер люди можуть спілкуватися зі своїми померлими улюбленцями
Тепер люди можуть спілкуватися зі своїми померлими улюбленцями
laladoggy.com

З цією метою вона відкрила сайт, на якому публікує послання господарів та відповіді їхніх вихованців.

Так, якщо вірити сайту, собака по кличці Мексико сказала своєму господареві: "Я хочу, щоб ти знав - мені тут дуже добре. Я якраз повернувся із засідання собачого суду. Мені сказали, що моя поведінка дозволить мені згодом повернутися назад. Я б ніколи не досяг цього без твоєї підтримки, мудрості та любові, за що я завжди буду тобі вдячний ".

"У мене також є одне бажання. Будь-ласка, передай всі мої речі - нашийник, ланцюг і покривальце - своїй новій собаці. Я знаю, ти будеш любити її не менше, ніж мене", - передає слова екстрасенс тварини.

Інша собака, Дікі, за допомогою екстрасенса повідомляє господарю, що вона померла після того, як "підлий сусід дав мені отруєної їжі".

Плата за подібне онлайн-спілкування з твариною, яка відійшла в інший світ - 80 фунтів стерлінгів (майже 900 гривень). Набагато менше екстрасенс бере просто за те, щоб повідомити господарям, чи потрапив їхній улюбленець у рай чи в пекло.

За матеріалами: Ananova

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь