Переключиться на мобильную версию

В Україні з'явилася безпечна дитяча електронна пошта

Назад к разделу Техно
На сайті Онляндія відбувся запуск першого дитячого сервісу електронної пошти в Україні, мета якого - навчити юних користувачів роботі з листуванням.
Онляндія - один із проектів соціальної кампанії Місяць безпечного Інтернету
Онляндія - один із проектів соціальної кампанії Місяць безпечного Інтернету
onlandia.org.ua

Про це повідомляє компанія Майкрософт Україна.

За даними прес-служби компанії, безпечна електронна пошта Онляндія - перший в Україні спеціальний поштовий сервіс для дітей. Він присвячений безпеці дітей в інтернеті, і заснований на безкоштовному веб-сервісі Microsoft - Windows Live Mail.

Інтерфейс поштового домену не містить реклами, а електронну скриньку захищений від несанкціонованого спаму і вірусів. Підлітки зможуть не тільки відправляти електронні листи, але й спілкуватися в режимі онлайн за допомогою сервісу обміну миттєвими повідомленнями.

Онляндія - один із проектів соціальної кампанії Місяць безпечного Інтернету, яка стартувала в лютому на підтримку Європейського дня безпечного Інтернету.

Організатором кампанії виступила Коаліція за безпеку дітей в інтернеті. Крім створення безпечної електронної пошти для дітей, упродовж Місяця безпечного інтернету Коаліція проведе ряд заходів, які допоможуть дітям та їх батькам навчитися безпечній роботі у Всесвітній мережі.

"Так само, як ми навчаємо дітей не довіряти незнайомцям на вулиці, не пускати їх в квартиру і не розповідати про себе стороннім, ми повинні навчати дітей бути обережними у віртуальному світі. Запуск електронної пошти, надійно захищеної від реклами і спаму, - це ще одна можливість для батьків навчити дітей користуватися всіма перевагами інтернету, уникаючи небезпек, які він має", - зазначив гендиректор компанії Майкрософт Україна Ерік Франке.

Відзначимо, Коаліція за безпеку дітей в інтернеті заснована компанією Майкрософт Україна в рамках програми Партнерство в освіті. Членами Коаліції є неурядові організації Всеукраїнська мережа протидії комерційній сексуальній експлуатації дітей (член міжнародної організації ЕКПАТ), Міжнародна Школа рівних можливостей, Міжнародний центр захисту дітей від експлуатації та викрадень, Міжнародна організація з міграції, Інститут інформаційного суспільства, Інтернет-асоціація України, Міністерство внутрішніх справ України, компанії Майкрософт Україна, Хьюлетт-Пакард, Воля, Астеліт (торгова марка Life:)), Укртелеком (торгова марка ОГО!), Американська Торгівельна Палата в Україні, видавництво Едіпресс Україна та музикант Святослав Вакарчук.

Коаліція займається реалізацією програми Безпека дітей в Інтернеті, яка включає цілий ряд заходів, спрямованих на навчання дітей, вчителів та батьків правилам безпечного користування інтернетом, а також на створення відповідного законодавчого і нормативного середовища.

Відзначимо, зараз в світі також діє освітня програма One Laptop Per Child (Один лептоп кожній дитині). У її рамках уряд Індії оголосило про випуск дитячого лептопа за $ 100.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь