Переключиться на мобильную версию

Російська експедиція піде слідами єті

Назад к разделу Техно
У Таштагольському районі Кемеровської області планується відправити експедицію на пошуки людиноподібних істот, з якими нібито періодично стикаються місцеві мисливці.
Передбачається, що влітку 2009 року відправлять експедицію на пошуки цих істот
Передбачається, що влітку 2009 року відправлять експедицію на пошуки цих істот
pronlo.net

Мисливці звернулися в районну адміністрацію із заявою, що в околицях Азаської печери на території Гірської Шорії вони бачили істот, які віддалено нагадують людей, покритих волоссям, ростом 1,5-2 метри, повідомили в прес-службі адміністрації Кемеровській області.

"Вірогідність існування сніжного людини, яку нібито бачили на Кузбасі, мізерно мала, це все фантазія", - вважає завідувач відділом антропології московського Інституту етнології і антропології РАН, доктор історичних наук Сергій Васильєв.

"Судячи з інформації, що регулярно надходить, єті зустрічають то на Гімалаях, то в Ленінградській області, то в Америці. Виходить, він живе на всій планеті, однак його завжди бачать поодинці. Це біологічний нонсенс. Щоб популяція зберігалася з покоління в покоління, повинна бути велика популяція сніжної людини ", - сказав учений.

Васильєв також зазначив, що це не перше повідомлення – схожі робили ще в радянські часи, але тоді на них ніхто не звертав уваги. Крім того, за його словами, в шорських легендах є згадування про якесь плем’я богатирів, що проживали раніше в цих місцях, ростом "з півкедра", надзвичайної сили. Вчений припускає, що між цими "богатирями" і єті є деякий зв'язок.

"Поки вирішується питання фінансування експедиції. Але уже відомо, що взяти у ній участь і надати допомогу в її проведенні готові багато ентузіастів, мисливців, підприємців", - повідомив Васильєв.

Гірська Шорія - це невелика гірсько-тайона територія на півдні Західного Сибіру, на стику Алтаю і Саян. Свою назву вона отримала від нечисленного самобутнього народу - шорців. Ця місцевість відома тим, що у розташованому неподалік від Азаської печери селищі Усть-Кабирза археологи знайшли три поселення бронзового століття і унікальне селище стародавніх металургів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь