Переключиться на мобильную версию

Удова курця, який помер від раку легенів, відсудила у Philip Morris $ 8 млн

Назад к разделу Техно
Компанію Philip Morris зобов'язали виплатити американці, чий чоловік помер у 1997 році від раку легенів, 8 мільйонів доларів.
Вдова Хесс стала першим учасником колективного позову
Вдова Хесс стала першим учасником колективного позову
АР

Про це повідомляє Associated Press.

Таке рішення в середу, 18 лютого, ухвалив Верховний суд штату Флорида.

Ілейн Хесс - вдова Стюарта Хесс, який помер від раку легенів у віці 55 років, у 2000 році вже брала участь в колективному позові, який висунуто курцями та членами їх сімей проти компанії Philip Morris. Тоді суд у Флориді зобов'язав тютюнову компанію виплатити позивачам 145 мільярдів доларів. Однак в 2006 році Верховний суд штату Флорида це рішення скасував, постановивши, що постраждалі від паління можуть подавати до Philip Morris тільки індивідуальні позови.

Вдова Хесс стала першим учасником колективного позову до Philip Morris, чиє звернення було розглянуто судом в індивідуальному порядку. За судовим процесом із позовом Хесс уважно слідкували як представники тютюнової індустрії, так і американці, які вважають себе постраждалими від куріння.

Очікується, що найближчим часом суд розгляне звернення й інших учасників колективного позову до Philip Morris, які після вердикту на користь Хесс можуть сподіватися на великі виплати.

Сума, яку присуджено судом Ілейн Хесс, складається з 3 мільйонів компенсації і 5 мільйонів так званих штрафних збитків - грошового відшкодування у вигляді покарання відповідача для прикладу. Якщо Philip Morris звернеться до Апеляційного суду, то тютюнова компанія зможе домогтися лише зниження суми компенсації з 3 до 1,3 мільйона доларів. Чи буде Philip Morris оскаржувати рішення Верховного суду Флориди за позовом Хесс, юристи тютюнової компанії поки що не оголосили.

Крім того, колишній учасник рекламної кампанії сигарет Winston подав до суду на виробника тютюнової продукції RJ Reynolds за залучення його до паління, що призвело до захворювання на рак горла і легень. 68-річний Алан Лендерс був обличчям рекламної кампанії Winston у 1960-70 роках.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь