Переключиться на мобильную версию

У Донецьку стартувала програма захисту бездомних тварин

Назад к разделу Техно
Депутати Донецької міської ради прийняли рішення надіслати близько мільйона гривень на регулювання у місті чисельності бродячих тварин у 2009 році, зокрема за допомогою біостерилізації, а також на пропаганду гуманного ставлення до бездомних тварин.
Бездомні тварини просять захисту
Бездомні тварини просять захисту
madame.net

Бездомні тварини стали великою проблемою для Донецька: тільки у 2008 році за медичною допомогою звернулися 406 мешканців міста, які постраждали від укусів. За словами депутатів, програма охорони тваринного світу та регулювання чисельності бродячих тварин у Донецьку на 2009-2012 роки задовольнить як захисників тварин, так і їхніх супротивників.

Проект передбачає пропагандистські акції у ЗМІ, організацію лекцій, бесід та виставок із метою виховання дітей та молоді у дусі гуманного ставлення до тварин, а також об'їзд міста з метою вилову бродячих собак. Крім того, депутати запланували проведення обліку та паспортизації тварин, - повідомили у міськраді.

У рамках програми також передбачена невідкладна ветеринарна допомога, вакцинація тварин, біостерилізація, проведення профілактики проти паразитів. Тимчасове утримання бродячих тварин планують організувати у спеціально встановлених місцях.


Крім того, профільні громадські організації зобов'язалися активізувати роботу волонтерів для подальшого пошуку нових власників для тварин.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла поправки до угоди про збереження кажанів у Європі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь