Переключиться на мобильную версию

У Донецькій області через грип закрито близько 100 шкіл

Назад к разделу Техно
У 96 школах Донецької області у зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ припинено навчальний процес. Таким чином, 45 тис. 617 учнів пішли на позапланові канікули.
Учні близько 100 шкіл Донецької області пішли на канікули
Учні близько 100 шкіл Донецької області пішли на канікули
img.ru

Як повідомили в Донецькій обласній санітарно-епідеміологічній станції, зокрема, закриті школи в містах Маріуполь - 75 шкіл, Красноармійськ - 16 шкіл та в Першотравнева районна - 2 школи. Відновлення навчального процесу відбудеться після стабілізації ситуації.

При цьому в облСЭС відзначили, що в цілому в Донецькій області зберігається неепідемічний рівень захворюваності респіраторними інфекціями і грипом. За останній тиждень зареєстровано 18,6 тис. випадків ГРВІ, що на 3,5% більше, ніж за попередній тиждень, але нижче рівня епідпорогу на 52%. Перевищення епідпорогу в розрізі адміністративних територій також не спостерігається.

У СЕС повідомили, що найбільш вразливим контингентом населення залишаються діти шкільного віку. Своєчасне введення обмежувальних заходів в містах і районах сприяло зниженню захворюваності серед школярів по області на 10% від рівня епідемічного порогу і на 1% - від попереднього тижня.

У той же час лікарі зазначають, що в містах Єнакієве, Слов'янськ, Жданівка, Вугледар, а також у Волновахському і Слов'янському районах активність епідемічного процесу серед школярів зберігається, і показники їх захворюваності перевищують епідпорогу на 50%.

Однак епідеміологи підкреслюють, що в Донецькій області здійснюється постійний моніторинг захворюваності та санітарно-епідеміологічний нагляд за об'єктами епідризику, у тому числі з дотриманням температурного режиму.

Як повідомлялося, влада Севастополя вирішили з 18 лютого у зв'язку з ростом захворювань на грип та ГРВІ закрити всі загальноосвітні школи, ПТУ, технікумів, а також ДЮСШ та інтернет-кафе.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь