Переключиться на мобильную версию

У Болівії лютує епідемія лихоманки денге: 19 загиблих, 30 тис інфікованих

Назад к разделу Техно
Епідемія лихоманки денге лютує в південноамериканській республіці Болівія.
У Болівії лютує епідемія лихоманки денге
У Болівії лютує епідемія лихоманки денге
byaki.net

За даними заступника міністра охорони здоров'я Альберто Ногалеса, жертвами цього небезпечного захворювання стали вже 19 осіб, а число хворих класичною формою денге досягло 30 тисяч.

У зв'язку з масштабами поширення інфекції Альберто Ногалес має намір рекомендувати главі держави Ево Моралесу оголосити в країні надзвичайний стан.

Спалах лихоманки денге став найбільшим за останні роки не тільки в країні, але й в усьому південноамериканському регіоні. У 2007 році в Парагваї подібна епідемія забрала життя 17 осіб. Число захворілих склало тоді 27 тисяч осіб. У країні на два місяці було оголошено режим НС.

Епідеміологічна обстановка в Болівії виглядає більш серйозною. Спалахи інфекції вже зафіксовано за межами країни в прикордонних зонах в Аргентині та Парагваї.

Лихоманка денге - гостре вірусне захворювання, що супроводжується високою температурою, менінгітом, запаленням суглобів, м'язовими спазмами та висипами. Його переносниками є комарі. Особливо небезпечною є геморагічна форма захворювання, що нерідко закінчується летальним результатом. Вакцини від лихоманки денге не існує.

Раніше уряд Болівії звернувся за допомогою до міжнародного співтовариства. Для боротьби з інфекцією потрібно щонайменше 2 млн доларів і близько 500 одиниць обладнання для фумігації. Медики побоюються, що кількість захворілих до березня може досягти 50 тисяч осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь