Переключиться на мобильную версию

Українська ракета вивела американський супутник на орбіту

Назад к разделу Техно
Американський телекомунікаційний супутник Telstar-11N успішно виведено на цільову орбіту.
Супутник Telstar-11N успішно виведено на цільову орбіту
Супутник Telstar-11N успішно виведено на цільову орбіту
radikal.ru

Про це повідомили у Федеральному космічному агентстві Роскосмос.

О 02:31 за київським часом космічний апарат Telstar-11N відділився від розгінного блоку ДМ-SLB. Ракета-носій Зеніт-3SLB, що виводиться супутником, стартувала напередодні з Байконура о 20:30 за київським часом.

Супутник Telstar-11N, який виготовлено американською корпорацією Loral Skynet, замінить на геостаціонарній орбіті в точці стояння 37,5 градусів західної довготи Telstar-11, який запущено в 1994 році. Розрахунковий термін експлуатації супутника - 15 років.

Завдяки встановленим на ньому 39-ти потужним транспондерам Telstar-11N розширить зону покриття ретрансляторів, забезпечить високоякісний зв'язок і передачу даних на території Північної Америки, Європи та Африки. На думку розробників, трансатлантичний промінь зможе запропонувати урядовим і комерційним користувачам різні рішення із створення IP-мереж і передачі відеоданих.

Американський супутник став другим космічним апаратом, який запущено на ракеті-носії Зеніт-3SLB в рамках міжнародного проекту Наземний старт.

Другий запуск російсько-української ракети Зеніт-3SLБ за програмою Наземний старт пройшов без зауважень, - уточнив представник Роскосмосу.

Нагадаємо, 16 липня минулого року американський космічний апарат EchoStar XI і розгінний блок ДМ також було успішно виведено на орбіту за допомогою російсько-української ракети Зеніт-3SL.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь