Переключиться на мобильную версию

Sony видобула енергію із Coca-Cola

Назад к разделу Техно
Компанія Sony розробила паливний елемент, що виробляє електроенергію із Coca-Cola. Він був продемонстрований на виставці International Hydrogen & Fuel Cell Expo у Японії.
Coca-Cola здатна продукувати електроенергію
Coca-Cola здатна продукувати електроенергію
allfresh.lv

Принцип дії елемента полягає у наступному: на анод під дією ензимів (білкових молекул-каталізаторів) глюкоза розщеплюється, у результаті чого вивільняються електрони та іони водню.

Електрони утворюють електричний струм. Іони водню перетікають через розділову мембрану на катод, де з'єднуються із молекулами кисню, котрі є у повітрі. У результаті виходить побічний продукт - вода.

У процесі демонстрації паливний елемент завбільшки із сірникову коробку заправили знаменитим напоєм. Енергії, отриманої за рахунок розщеплення глюкози, яка  є у Coca-Cola, було достатньо для живлення невеликого електричного вентилятора, а трьох таких паливних елементів - для живлення MP3-плеєра із флеш-пам'яттю і підключеними до нього двома невеликими пасивними динаміками.


Нагадаємо, у січні цього року корпорація Sony на виставці електроніки CES-2009 анонсувала цифрову фотокамеру Sony Cyber-Shot DSC-G3, яка є першим подібним пристроєм із веб-браузером.

 

За матеріалами: CNews
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь