Переключиться на мобильную версию

Вчені: Запах тухлих яєць збуджує чоловіків

Назад к разделу Техно
Італійські учені зробили відкриття: сірководень - газ із запахом тухлих яєць - відіграє ключову роль у виникненні ерекції.
Учені продовжують шукати альтернативи Віагрі
Учені продовжують шукати альтернативи Віагрі
eggs-wordpress.com.

Для свого експерименту дослідники запросили вісім транссексуалів - чоловіків, які пройшли операцію по зміні статі в одній з італійських лікарень, повідомляє The Independent.

Сірководень утворюється при біологічному розщеплюванні речовин, які містять сірку. Як виявилося, деяка кількість цього газу виділяється перед статевим актом у найважливіших нейроцитах, які відповідають за еректильну функцію, пояснили експерти.

Учені мають намір використовувати цей хімічний механізм для створення альтернативи віагрі, дія якої базується на аналогічному ефекті від окису азоту. Хоча обидві речовини виконують функцію так званого клітинного медіатора, близько третини чоловіків з еректильною дисфункцією несприйнятливі до окису азоту. Їм і має допомогти відкриття італійських вчених, пише видання.

"У майбутньому повинна з'явитися можливість створення ліків, які будуть або містити сульфід водню, які дозволять контролювати його вироблення", - зазначив професор Джузеппе Кріно з Університету Неаполя.

Раніше фінські вчені провели дослідження і з'ясували, що чоловіки у віці, які відмовляються від регулярного статевого життя, удвічі частіше страждають еректильною дисфункцією, ніж чоловіки, які займаються сексом, як мінімум, раз на тиждень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь