Переключиться на мобильную версию

Італійський лікар зізнався, що діти, яких він клонував, живуть у Східній Європі

Назад к разделу Техно
Северіно Антінорі, скандально відомий італійський лікар, заявив про успішне проведення клонування, в результаті якого дев'ять років тому на світ з'явилися троє немовлят.

За його словами, два хлопчики і дівчинка в даний час проживають у Східній Європі, народилися здоровими і зараз прекрасно себе почувають, повідомляє AFP.

Однак Антінорі відмовився надати докази процедури клонування. Крім того, він повідомив деякі подробиці свого експерименту. Він розповів, що скористався так званим методом ядерного переносу, - вдосконаленої методики, за допомогою якої було клоновано овечку Доллі. Цей метод полягав у перенесенні ядра соматичної клітини батька у звільнену від власного генетичного матеріалу яйцеклітину матері.

"Поважаючи право сімей на конфіденційність, я не можу розповісти більше", - додав лікар.

Як зазначають ЗМІ, італієць Северіно Антінорі широко відомий завдяки своїм експериментам із штучного запліднення жінок, що перебувають в менопаузі. Зокрема, у 1994 році він допоміг завагітніти 63-річній пацієнтці. Раніше вчений також повідомляв про успішне клонування ембріонів людини, однак згодом спростовував свої заяви.

У січні цього року повідомлялося, що у Великобританії народилася дитина, зародок якого було лабораторно урятовано від гена BRCA 1, що передає у спадок ризик захворювання на рак грудей.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь