Переключиться на мобильную версию

NASA оголосило остаточну дату запуску Discovery

Назад к разделу Техно
NASA оголосило остаточні терміни запуску Discovery до Міжнародної космічної станції.
Шатл готовий до запуску
Шатл готовий до запуску
aerospaceguide.net
Як повідомляється на сайті космічного агентства, старт шатла відбудеться 11 березня о 21:20 за східним поясним часом (3:20 четверга, 12 березня, за київським часом). 

Рішення про запуск космічного човна було прийняте на нараді, присвяченій готовності Discovery до польоту. Фахівці NASA і компаній-постачальників устаткування оцінили ступінь ризику позаштатних ситуацій і прийшли до висновку, що шатл до місії готовий. Зворотний відлік почнеться о 19:00 неділі (1:00 понеділка за київським часом). 

По закінченні наради представники NASA висловили задоволення тим, що їм вдалося погодити остаточну дату запуску. 

Водночас, екіпаж американського космічного корабля багаторазового використання Discovery у неділю в повному складі прибув на космодром на мисі Канаверал (США, штат Флорида). Астронавти прибули дещо раніше, ніж було заплановано графіком, для того, щоб подякувати науковому і технічному персоналу за усунення проблем, які перешкоджали запуску корабля. 

Нагадаємо, запуск шатла кілька разів відкладався. В останній раз це було зроблено для перевірки трьох клапанів системи подачі палива. При запуску шатла в листопаді минулого року один з таких клапанів не витримав і тріснув. Вихід цих деталей з ладу може привести до серйозних наслідків, тому фахівці NASA провели додаткові перевірки клапанів і прийшли до висновку, що тріщин у них немає, і запуск пройде нормально. 

На борту Discovery на Міжнародну космічну станцію (МКС) вирушать сім астронавтів - командир експедиції Лі Арчамболт, американці Домінік Антонеллі, Джон Філліпс, Стівен Суонсон, Річард Арнольд, Джезеф Акаба і японець Коіті Ваката. Останньому належить замінити в складі постійного екіпажу МКС американку Сандру Магнус. Discovery також доставить на МКС комплект панелей сонячних батарей. Їх установка дозволить станції отримувати електроенергію в необхідному обсязі. Астронавти планують провести чотири виходу у відкритий космос для монтажу нового обладнання і технічного обслуговування орбітального комплексу.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь