Переключиться на мобильную версию

ВООЗ стурбована сексуальною активністю осіб старше 50 років

Назад к разделу Техно
В одній із останніх доповідей Всесвітня організація охорони здоров'я, привернула увагу до високого рівня поширення ВІЛ серед осіб старше 50 років. Сексуальна активність представників цієї вікової категорії часто супроводжується послабленням пильності до н.
Медики наголошують на необхідності пропаганди безпечного сексу і серед старших вікових груп
Медики наголошують на необхідності пропаганди безпечного сексу і серед старших вікових груп
vdv.ru
Однак експерти ВООЗ звертають увагу на те, що усі фактори ризику цієї вікової категорії населення зовсім не досліджені. Адже люди старшого віку рідко включаються в демографічні медико-санітарні обстеження. За останні п'ять років лише в 13 з 30 масштабних обстежень були включені чоловіки старшого віку і в жодне з них не були включені жінки старше 50 років. При проведенні національного обстеження стану здоров'я та харчування у Сполучених Штатах Америки не збираються дані про людей старше 49 років.

У інфікованих ВІЛ у віці 5-14 років, очікувана тривалість життя перевищує 13 років, а у людей, які заразилися у 65 років і старше цей показник знижується до 4 років

А тим часом у тих же Сполучених Штатах у 2003-2006 роках частка ВІЛ-позитивних людей старшого віку зросла з 20% до 25%. У цій країні 11% усіх випадків захворювання на СНІД у 2006 році припадає на осіб старше 50 років. У Європейському регіоні ВООЗ на цю вікову категорію припадає 8% всіх випадків захворювань у 2005 році.

ВООЗ звертає увагу на те, що у людей, інфікованих вірусом імунодефіциту у віці 5-14 років, очікувана тривалість життя перевищує 13 років. У людей, що заразилися у віці 65 років і старше, цей показник знижується до 4 років. Причиною тому є імунітет, що слабшає.

Зазначимо, дослідники з Оксфордського університету нещодавно констатували, що вірус СНІДу вміє швидко адаптуватися до імунної системи конкретної інфікованої людини, а тому вакцини від цього вірусу, навіть якщо вони і будуть розроблені, доведеться постійно вдосконалювати.

За матеріалами: Центр новин ООН

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь