Переключиться на мобильную версию

У Бангладеш заборонили YouTube

Назад к разделу Техно
У Бангладеш через розповсюдження користувачами YouTube відеозапису закритої наради уряду і військових місцева влада прийняла рішення заборонити роботу сайту в країні.
Через кілька днів бунт прикордонників у Бангладеш обернувся закриттям
Через кілька днів бунт прикордонників у Бангладеш обернувся закриттям
АР

Про це повідомляє агентство АР.

9 березня уряд Бангладеш заборонив два веб-сайти, серед яких опинився популярний відеопортал YouTube, після того, як зустріч між прем'єр-міністром і армійськими офіцерами було викладено там на загальний огляд.

Запис було зроблено через два дні після заколоту прикордонників, що забрав життя понад 77 осіб. Запис зафіксував 40 хвилин з тригодинної наради. На ній показано, з яким гнівом військові Бангладеш критикують поведінку уряду під час кризи.

Зіа Ахмед, голова комісії, що регулює діяльність ЗМІ у Бангладеш, сказав, що уряд вирішив заблокувати вебсайти, оскільки розповсюджувані ними матеріали можуть ускладнити ситуацію в країні.

"Уряд може прийняти будь-яке рішення, щоб зупинити будь-яку діяльність, яка загрожує національній єдності і цілісності," - процитував Ахмеда BBC.

Нагадаємо, 25 лютого сотні рядових прикордонників зі служби Бангладешські стрілки захопили штаб-квартиру цього воєнізованого підрозділу в Дакка і взяли в заручники своїх командирів, вимагаючи підвищення зарплат і поліпшення умов служби.

За матеріалами: lenta.co.il 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь