Переключиться на мобильную версию

Люди із швидкою реакцією довше живуть

Назад к разделу Техно
Люди із швидкою реакцією, як правило, проживають довше, ніж ті, у кого реакція уповільнена, свідчать результати останніх досліджень.
Швидка реакція пов'язана із розвиненим інтелектом
Швидка реакція пов'язана із розвиненим інтелектом
АР

Група вчених із Единбурзького університету в Шотландії та Ради із медичних досліджень провела тривалі спостереження за реакцією більш ніж 7400 осіб, середній вік яких становив 46 років.

Перший етап експерименту відбувся ще в 1980-х роках. Швидкість реакції добровольців заміряли за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

При дослідженні враховувалися такі фактори, як кров'яний тиск людини, її вага, вміст алкоголю в крові на момент експерименту, а також наявність шкідливих звичок, зокрема, паління.

Через 20 років учені повернулися до отриманих раніше результатів, і виявилося, що близько 1300 осіб із 7400 до цього часу вже померли.

Головною причиною ранньої смерті цих людей названо куріння. Однак вчені знайшли докази того, що зв'язок між швидкістю реакції та довжиною життя існує.

У результаті досліджень було встановлено, що у людей з уповільненою реакцією ймовірність смерті в порівняно молодому віці підвищується у 2,6 рази.

Водночас, вважають вчені, швидка реакція напряму пов'язана із розвиненим інтелектом, що, в свою чергу, може бути результатом більш здорового способу життя.

"Люди з більш розвиненим інтелектом зазвичай краще освічені. Це дозволяє їм займати робочі місця з хорошими умовами, що дає їм більше часу та можливостей стежити за своїм здоров'ям, їсти корисну їжу і займатися спортом", - сказав один із авторів дослідження Джеф Дер.

"Безсумнівно, встановлено зв'язок між інтелектом людини і тим, скільки часу їй потрібно на обробку інформації. Виконано дуже цікаву роботу", - прокоментував висновки колег Аш Ранпура, невролог із Університетського коледжу Лондона.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь