Переключиться на мобильную версию

Японці навчаться керувати технікою за допомогою міміки

Назад к разделу Техно
Японські вчені з Університету Осака почали розробку приладу, призначеного для дистанційного керування багатьма пристроями за допомогою міміки.
Прилад нагадуватиме навушники
Прилад нагадуватиме навушники
spiegel.de

Він отримав кодову назву Mimi Switch або Ear Switch. За даними розробників, зовні пристрій буде нагадувати навушники з інфрачервоними датчиками. Вони і будуть вловлювати незначні рухи у вушній раковині, які виникають в результаті мімічної активності обличчя. Вбудований мікрокомп'ютер перетворює дані з датчиків у команди керування будь-якою побутовою, комп'ютерною або портативною технікою, йдеться в повідомленні.

Наприклад, щоб увімкнути плеєр Ipod достатньо буде кліпнути, змінити температурний режим кондиціонера - посміхнутися, а щоб запустити пральну машину - підняти брову. Користувач також зможе самостійно програмувати реакцію пристрою на різні мімічні дії. Японські інженери також зазначають, що гаджет буде підтримувати можливість самонавчання і пристосування під свого користувача, таким чином він не буде спрацьовувати в разі природного руху обличчя.

Крім того, як повідомили в Ear Switch, якщо гаджет виявить, що користувач тривалий період часу не посміхається, то самостійно увімкне веселу музику чи розважальний канал. Розробники також планують запрограмувати новинку іншими корисними функціями, наприклад: він буде контролювати стан здоров'я людей похилого віку (чихання, кашель), регулярність прийому їжі і, у випадку відхилення від заданих параметрів, відправляти повідомлення родичам або медичному персоналу.

Вчені вважають, що пристрій буде корисний для людей з обмеженими руховими можливостями. На даний момент розробник Ear Switch шукає виробників, які зможуть налагодити масовий випуск таких пристроїв. За прогнозами, вони можуть з'явитися вже через 2 - 3 роки.

Нагадаємо, раніше японці винайшли пристрій, що вимірює широту і щирість посмішки.

За матеріалами ITC

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь