Переключиться на мобильную версию

Відкрилася перша в Україні клініка дитячої дентальної гігієни

Назад к разделу Техно
У Закарпатській області відкрилася перша в Україні клініка дитячої дентальної гігієни, яка буде працювати на базі стоматологічного факультету Ужгородського національного університету.
У Закарпатській області відкрилася клініка дитячої дентальної гігієни
У Закарпатській області відкрилася клініка дитячої дентальної гігієни
pervenez.ru

Клініка стане навчально-методичним центром для стоматологів Закарпаття, повідомив декан стоматологічного факультету вузу Юрій Переста.

"Відкриття такої клініки - знакова подія для закарпатської медицини, адже відтепер на базі закладу будуть готувати фахівців і одночасно тут буде проводитись прийом дітей, які потребують допомоги стоматолога. Схожої клініки для дітей у нашій країні до цього не було. Завдяки їй надання стоматологічних послуг для дітей покращиться. Також на базі клініки передбачається реалізація ряду благодійних проектів за участю провідних стоматологічних компаній, у рамках яких допомогу спеціалістів отримають діти з інтернатів та дитбудинків", - повідомив декан факультету.

За словами Перести, засоби для створення клініки були виділені з обласного бюджету, а також залучена спонсорська допомога. На закупівлю обладнання витрачено 400 тис. грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь