Переключиться на мобильную версию

Через кризу третина американців відчуває проблеми зі сном

Назад к разделу Техно
У порівнянні з рівнем 2001 року, число жителів США, які відчувають проблеми зі сном, зросло на 13% і склало третину населення, стверджує Національний Фонд Сну.

За цей же період часу виросло число американців, які сплять мало ( менше шести годин) - із 13% до 20% і скоротилося число тих, хто спить досить (8 годин і більше) - із 38% до 28%.
Нестача сну призводить до численних проблем. Люди, котрі висипаються, працюють краще і правильно харчуватися.

Крім того, недосипання безпосередньо загрожує життю: приблизно 28% опитаних Фондом водіїв хоча б раз засипали за кермом протягом попередніх 12-ти місяців.

За оцінками Національної Комісії із розлад сну, недосипання американців щорічно обходиться економіці США у $ 150 млрд. - більша частина цієї суми виникла при підрахунках зниження рівнів продуктивності праці і результатів впливу стресу.

Водночас, за даними компанії Marketdata, розміри "індустрії сну" в США оцінюються в $ 23.7 млрд. У цю суму входять обсяги продажів подушок, ковдр, ліжок, снодійного, нічників і т.п.

Нагадаємо, американські вчені також нещодавно встановили, що ризик підхопити простуду у людей, які сплять менше семи годин на добу, втричі вищий, ніж у тих, хто спить по вісім годин на добу і більше.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь