Переключиться на мобильную версию

Кросівки і заморожена їжа потрапили в британську десятку винаходів, що змінили життя людства

Назад к разделу Техно
Британські вчені з асоціації природничих наук (British Science Association, BSA) в рамках Тижня науки і техніки який проходить в країні попросила 20 провідних експертів назвати 10 винаходів, які радикально змінили життя людства.
Вчені: 10 винаходів, які змінили життя людства
Вчені: 10 винаходів, які змінили життя людства
ru.wikipedia.org

Результати опитування наводить The Daily Telegraph.

1. Технологія GPS. Спочатку розроблена в 1978 році в США для військових цілей система супутникової навігації NAVSTAR поширилася по всьому світу під назвою GPS.

2. Плеєр Sony Walkman. За словами експертів, цей пристрій в 1979 році відкрив еру портативних технологій, суттєво змінивши культуру індивідуального споживання музики. Таким чином Sony схрестили саундртрек з пасажиропотоком, давши будь-якій людині в багатомільйонному натовпі можливість слухати улюблені композиції, не нав'язуючи їх іншим, пише газета.

3. Штрих-код. Цей винахід американця Нормана Вудленда, зроблений в 1949 році, з часом дозволив поєднати дані про оплату покупки, характер товару і запаси товарів на складі. Це, на думку експертів, найбільш революційним чином змінило систему торгівлі.

4. Заморожена їжа. Коли протягом останніх 30 років на зміну традиційним сімейним "круглим столам" прийшла картонка з їжею, яка поїдається на дивані перед телевізором, змінився і спосіб життя, і вигляд сучасних міст і стан здоров'я громадян багатьох країн.

5. PlayStaion. За оцінкою експертів, саме консоль Sony PlayStation в 1994 році вивела відеоігри з дитячих кімнат на великі телевізори, де іграми стали захоплюватися цілком дорослі люди. Апаратні можливості цієї приставки перевищують можливості середнього домашнього ПК, а індустрія відеоігор за роки, що минули після її появи, за своїми доходами майже наздогнала кіноіндустрію, пише видання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь