Переключиться на мобильную версию

Музиканти Британії підтримали нелегальне скачування музики в мережі

Назад к разделу Техно
Featured Artists Coalition (Fac) - коаліція британських музикантів - виступила на підтримку нелегального скачування музики з інтернету користувачами.
The Independent: Артисти вибирають бік споживачів музики
The Independent: Артисти вибирають бік споживачів музики
freemusictrax_com

Таку позицію музиканти прийняли на першій зустрічі членів Fac. Їх заява стала відповіддю на ініціативу лорда Картера ввести покарання для людей, які нелегально отримують музику в Мережі, повідомляє The Independent.

"Тільки виконавці мають право вирішувати, чи дозволяють вони своїх пісень розповсюджуватися безкоштовно чи ні", - оголосив від імені Fac музикант Біллі Брегг, тим самим підтвердивши, що артисти вибирають бік споживачів.

Музиканти також закликали власників сервісів YouTube і MySpace виплачувати артистам грошові відрахування за використання їхніх творів у рекламі.

Організація Featured Artists Coalition була створена в жовтні 2008 року з метою повернення музикантам контролю над своїми творами, права на які звичайно належать звукозаписним компаніям. На сьогодні членами Fac є близько 140 виконавців, у тому числі Роббі Вільямс, Енні Леннокс, Біллі Брегг, Iron Maiden, Брайан Феррі, Девід Гілмор, Пітер Хеммілл, Klaxons, Radiohead, Kaiser Chiefs, Travis.

Нагадаємо, раніше в звіті Міжнародної федерації звукозаписної індустрії повідомлялося, що на одну легально викачану музичну композицію в 2008 році припадало 20 піратських.

Музиканти Британії підтримали нелегальне скачування музики в мережі

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь