Переключиться на мобильную версию

У Вашингтоні епідемія ВІЛ: заражені близько 3% жителів

Назад к разделу Техно
Не менше 3% мешканців Вашингтона у віці старше 12 років заражені вірусом імунодефіциту людини, що свідчить про епідемію.
У Вашингтоні вірусом імунодефіциту заражені близько 3% жителів
У Вашингтоні вірусом імунодефіциту заражені близько 3% жителів
typepad.com

За даними департаменту охорони здоров'я американської столиці, рівень захворюваності серед афроамериканців у Вашингтоні складає 6,5%, серед вихідців з Латинської Америки - 3%, і білих - 2,6%. У цілому, показник наближається до 3%. При цьому ООН та американський Центр по боротьбі з інфекційними захворюваннями визначають ВІЛ-ситуацію в тій чи іншій країні як епідемію, якщо кількість вірусоносіїв перевищує 1% населення.

Згідно з результатами останніх досліджень, ВІЛ у Вашингтоні найчастіше передається шляхом гомосексуальних контактів. На другому місці - звичайний секс, а на третьому - наркоманія.

Столичний департамент охорони здоров'я також повідомляє, що найбільш вразливою віковою групою є не молодь, а люди у віці від 40 до 49 років. ВІЛ-інфіковані серед цієї вікової категорії складають 7,2%. За ними йде покоління 50-річних - 5,2%.

Зазначимо, що доктор Реймонд Мартінс, головний лікар клініки Уітмена-Уокера, одного з провідних вашингтонських центрів по боротьбі з ВІЛ, заявив, що становище в американській столиці, можливо, ще гірше. За його оцінкою, ВІЛ-інфікованих у Вашингтоні може бути не 3, а 5% через невиявлені випадки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь