Переключиться на мобильную версию

Шаттл Discovery пристикувався до МКС

Назад к разделу Техно
Шаттл Discovery успішно пристикувався до американського сегменту Міжнародної космічної станції (МКС).
Шаттл Discovery
Шаттл Discovery
pictures.reuters.com

Про це повідомляє в середу, 18 березня, агентство Франс Прес.

Під час відповідальної операції космічним човном керував командир корабля Лі Арчамболт.

Рейсом Discovery на МКС прибули і інші члени екіпажу - астронавти НАСА Домінік Антонеллі, Джон Філліпс, Стівен Суонсон, Річард Арнольд, Джезеф Акаба, а також японець Коіті Ваката, який замінить працюючу на станції у складі екіпажу 18-ої експедиції МКС Сандру Магнус.

У програмі польоту шаттла в складі МКС заплановано три виходи у відкритий космос - 19, 21 і 23 березня. Прощання екіпажів МКС і шаттла заплановано на 25 березня, відстиковка запланована о 16:47 за київським часом, приземлення космічного човна планується здійснити 28 березня, приблизно о 20:42 за київським часом.

Перший вихід у космос, який будуть виконувати астронавти шаттла, Стівен Свонсон і Річард Арнольд, запланований на четвер, 19 березня. Роботи на зовнішній поверхні станції, як очікується, займуть близько шести з половиною годин: згідно з планами NASA, вихід розпочнеться о 20:13 за київським часом і повинен закінчитися до 01:43.

У завдання астронавтів входить робота з комплектом сонячних батарей: по правому борту космічної станції буде встановлена секція S 6 і приєднана до секції S 5.

На наступний день екіпаж буде готуватися до другого виходу в космос, який відбудеться в суботу, 21 березня. Початок робіт за бортом МКС заплановано о 18:43 за київським часом, закінчити їх виконання астронавти планують до 01:13 мск.

На цей раз Стівен Свонсон в компанії Джозефа Акаба мають намір встановити на японський модуль Кібо антену GPS і замінити елемент на сонячної батареї сегмента P 6.

Третій вихід у космос за програмою польоту шаттла запланований на понеділок, 23 березня. На цей раз астронавти Джозеф Акаба і Річард Арнольд повинні будуть змазати величезну руку-маніпулятор Канадарм, яка встановлена на зовнішній поверхні МКС і служить для переміщення вантажів у космічному просторі. Як очікується, роботи за бортом розпочнуться о 18:43 за київським часом, а закінчаться - о 00:13 за київським часом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь