Переключиться на мобильную версию

Астронавти МКС полагодили велотренажер і відключили очисник сечі

Назад к разделу Техно
Американським астронавтам МКС вдалося полагодити один з двох тренажерів на борту станції. Між тим, в роботі тестового пристрою з переробки сечі в питну воду знову виникли неполадки.
Роботу астронавтів МКС супроводжують неполадки всередині і зовні станції
Роботу астронавтів МКС супроводжують неполадки всередині і зовні станції
novosti.err.ee

Раніше повідомлялося, що у велотренажера заїло педалі. Лагодженням займалися американські астронавти Тоні Антонеллі і Джон Філліпс, з Землі їм допомагали інженери Американського космічного агентства, які пильно спостерігали за процесом. У результаті астронавти зуміли розібрати тренажер, усунути неполадки і зібрати його знову. Наступні тести показали, що пристрій працює нормально.

Астронавти змушені щодня займатися на тренажерах по кілька годин, щоб уникнути атрофії м'язів, що може наступити внаслідок тривалого перебування в невагомості. Велотренажер є одним з двох тренажерів на борту станції.

Крім цього, нещодавно астронавтам довелося призупинити тестування системи для перетворення сечі та поту в питну воду. Зупинка була викликана неполадками,що виникли в системі. Зокрема, екіпажу МКС довелося замінити водяний фільтр. У найближчі дні астронавти планують відновити роботу системи. Раніше вона вже виходила з ладу в листопаді минулого року.

Нагадаємо, учора під час виходу у відкритий космос астронавти неправильно встановили деталь, на яку кріпиться зовнішня платформа МКС. Тепер фахівці NASA шукають шляхи усунення виниклої несправності. Не виключено, що ліквідовувати помилку членам екіпажу доведеться під час третього у рамках місії Discovery виходу у відкритий космос, який запланований на 23 березня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь