Переключиться на мобильную версию

Шатл Discovery відстикувався від МКС

Назад к разделу Техно
Шатл Discovery о 21:53 за Києвом успішно відстикувався від Міжнародної космічної станції, повідомляється на сайті NASA.
Шатл Discovery відстикувався від МКС
Шатл Discovery відстикувався від МКС
img.gazeta.ru

Автономний політ корабля по орбіті триватиме три дні, його посадка на космодромі на мисі Канаверал очікується 28 березня о 19:43 за Києвом. Корабель був пристикований до станції 9 днів 20 годин і 10 хвилин. 

У ході місії Discovery астронавти встановили останню, четверту, пару сонячних батарей, що забезпечують енергією саму станцію, а також наукові лабораторії, розміщені на ній. 

Під час другого з трьох запланованих виходів у відкритий космос 22 березня астронавти пошкодили зовнішню платформу МКС, на якій розміщується обладнання. Полагодити її під час третього виходу не вдалося. 

23 березня шатл провів коригування орбіти МКС для уникнення зіткнення станції з уламків старої китайської ракети-носія. 

Discovery стартував з космодрому на мисі Канаверал 15 березня з сімома астронавтами на борту після того, як його старт п'ять разів відкладався. 

На МКС залишилися командир Майкл Фінк (США), бортінженер Юрій Лончаков (Росія) і Коіті Ваката (Японія). Семеро американських астронавтів - командир Лі Арчамболт, Домінік Антонеллі, Джон Філліпс, Стівен Суонсон, Річард Арнольд, Джозеф Акаба та Сандра Магнус - почали відлік повернення на Землю.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь