Переключиться на мобильную версию

Дослідники США будуть полювати за нацистським золотом в Австрії

Назад к разделу Техно
Група американських вчених займеться картуванням дна альпійського озера Топліцзей, а також зробить спробу пролити світло на нацистські скарби, які, за деякими даними, заховані саме у цій важкодоступній водоймі. Дослідники вже отримали дозвіл і уклали відп.
Омріяні скарби шукатимуть американці
Омріяні скарби шукатимуть американці
swissbrand-ua.infо

Це невелике озеро знаходиться в альпійських Мертвих горах. За словами очевидців, у квітні 1945 року есесівці скидали в Топліцзей ящики з білого металу з написом імперський вантаж. Як очікується, у них була частина золотого запасу німецького Рейхсбанку.

Раніше спроби дістатися до золота Рейху робило багато сміливців - американські водолази, австрійські шукачі скарбів, французькі вчені. Але майже всі вони закінчувалися незрозумілими нещасними випадками, говориться у повідомленні.

За даними австрійських ЗМІ, озеро оточене стрімкими скелями, а також воно досить глибоке - максимальна глибина становить 103 метри. Довжина - близько двох кілометрів, ширина - не більше 400 метрів.

Зараз водойма накрита тридцятисантиметровим шаром льоду, проте вже з середини квітня американська експедиція, що складається з 60 осіб, почне роботу.

Водночас, у лютому цього року сервіс Google Earth допоміг американцеві знайти стародавній іспанський корабель зі скарбами, затонулий біля міста Корпус-Крісті у 1822 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь