Переключиться на мобильную версию

Британські вчені порадили жінкам перекушувати під час пологів

Назад к разделу Техно
Спеціалісти з Британії прийшли до висновку, що жінкам під час пологів не треба обмежувати себе в їжі.

Вони довели, що вода та легка їжа під час пологів не впливає на їх тривалість і на необхідність кесарева перетину, пише British Medical Journal.

У дослідженні вчених з Королівського коледжу Лондона взяли участь 2426 здорових первородних жінок. Їх розділили на дві групи: першій групі під час пологів дозволили лише пити воду, а жінкам із другої групи можна було перекусити хлібом, печивом, фруктами і нежирним йогуртом, а також пити ізотонічні напої і соки.

Результат оцінювався за різними параметрами, у тому числі частотою спонтанних пологів, їх тривалістю, частотою кесарева перетину, ускладнень. За даними вчених, істотної різниці між групами не виявили, навіть частота блювоти виявилася однаковою - близько 35%.
На підставі цих результатів автори дослідження порекомендували акушерам, які традиційно забороняли жінкам їсти під час тривалих пологів, не відмовляти в їжі породіллям.

Раніше повідомлялося, що кількість вагітних британок, які страждають надмірною масою тіла, катастрофічно збільшилася, внаслідок чого британські пологові будинки розширили дверні отвори на 10 сантиметрів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь