Переключиться на мобильную версию

Кит, який заблукав біля берегів Гонконгу, ускладнив рух у протоці

Назад к разделу Техно
У Китаї морський департамент Гонконгу закликав міські судна пересуватися вкрай обережно, особливо в протоці Вікторії, де було помічено десятиметрового кита, який заблукав.
Кит ускладнив рух у протоці
Кит ускладнив рух у протоці
travel.ru

Протока знаходиться в самому центрі міста, однак департамент не виключає можливості призупинення руху в протоці, повідомляє в п'ятницю South China Morning Post.

Десятиметрового горбатого кита, який збився з міграційного маршруту, вперше помітили біля берегів Гонконгу 16 березня. Це перша поява такої тварини в акваторії міста. За даними експертів, навесні горбаті кити здійснюють переміщення з тропічних вод на північ. Як вважають вчені, кит відбився від зграї і не може зорієнтуватися, щоб знайти дорогу додому.

Численні судна з цікавими туристами можуть схвилювати кити і спровокувати його загибель, зазначили екологи, а також звернулися до городян із закликом не турбувати тварину і дати їй можливість піти у відкрите море.

Крім того, 26 березня Департамент сільського господарства, рибальства та захисту навколишнього середовища випустив попередження про те, що порушників спокою тварини піддадуть штрафу у 13 тисяч доларів. Водночас, морський департамент міста не виключає, що якщо кита помітять у центрі протоки, де судноплавство особливо інтенсивне, рух суден може бути призупинено.

Днями також повідомлялося, що в Британії китів, яких викинуло на узбережжя, усиплятимуть за допомогою смертельної ін'єкції, щоб уникнути подальших страждань тварин.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь