Переключиться на мобильную версию

У Закарпатті хворих туберкульозом лікуватимуть примусово

Назад к разделу Техно
У Закарпатті в приміщенні колишнього ізолятора для нелегальних мігрантів розмістять заклад, де лікуватимуть хворих туберкульозом, зокрема, примусово.
Хворих на туберкульоз лікуватимуть примусово
Хворих на туберкульоз лікуватимуть примусово
last24.info

Про це повідомив обласний фтизіатр, виконуючий обов'язки генерального директора Закарпатського обласного територіального медичного об'єднання Фтизіатрія Йосип Сарваш.

Заклад для лікування хворих туберкульозом, у тому числі відділення закритого типу для примусового лікування, яке, як планується, буде розміщено в приміщенні колишнього ізолятора для тимчасового утримання нелегальних мігрантів, яке розташовано поблизу села Павшино Мукачівського району, зазначив Сарваш.

"У даний час фахівці вже готують необхідні документи для розміщення на базі колишнього ізолятора для нелегалів цього закладу", - уточнив обласний фтизіатр. За його словами, на сьогоднішній день в Закарпатській області існує потреба у функціонуванні такого закладу, щонайменше, на 30 ліжок.

Крім того, Сарваш повідомив, що, у Павшино планується створити заклад на 2 відділення та 120 ліжок. "Умови ж перебування хворих спробують зробити максимально комфортними, навіть наближеними до готельних, оскільки хвороба вимагає тривалого перебування пацієнта в лікарні" -, пояснив лікар.

***

За даними інформагентства, на сьогоднішній день в Закарпатській області перебувають на обліку 20 тисяч 350 осіб, хворих туберкульозом, з них у 9 тисяч 680-ти - активна форма туберкульозу.

Крім того, 24 березня харківські чиновники заявили, що епідемія туберкульозу на території Харківської області все ще існує.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь