Переключиться на мобильную версию

Гірчиця стане першою вирощеною на Місяці рослиною

Назад к разделу Техно
Вчені з американської компанії Paragon Space Development мають намір створити прозору капсулу, в якій на Місяці вирощуватимуться рослини. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті компанії.
Paragon Space Development доставить капсулу на супутник Землі
Paragon Space Development доставить капсулу на супутник Землі
cosmiclog.msnbc.msn.com

Перший прототип майбутньої капсули

Однак, як з'ясувалося, основною метою проекту є далеко не наукові дослідження: вчені хочуть виростити рослину для того, щоб зробити її фотографію всередині прозорої капсули на тлі місячного краєвиду. Головним кандидатом на звання першої місячної рослини стала гірчиця, говориться в повідомленні.

Мета авторів проекту: їм необхідно спроектувати капсулу, яка буде охороняти органічну матерію від впливу жорстких місячних умов і залишатися при цьому прозорою. В даний час у дослідників вже є перший прототип майбутньої капсули, відзначається в прес-релізі компанії.

Paragon Space Development також уклала угоду про доставку своєї капсули на супутник Землі з компанією Odyssey Moon, яка бере участь у конкурсі Google Lunar X Prize.

Варто зазначити, що компанії-учасники Google Lunar X Prize займаються створенням приватного місяцеходу. Перемога в змаганні та приз у 20 мільйонів доларів дістануться тій організації, яка до 2012 року зможе створити і запустити на Місяць власний місяцехід. Апарат повинен бути оснащений фотокамерою для передачі знімків себе і навколишнього пейзажу на Землю, інформують організатори.

Між тим, у лютому цього року повідомлялося, що російські вчені планують доставити на супутник Марса Фобос живі організми, серед яких - личинки і гриби.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь