Переключиться на мобильную версию

У Британії груди будуть збільшувати за допомогою стовбурових клітин

Назад к разделу Техно
Технологія "природнього" збільшення грудей за допомогою стовбурових клітин вперше буде застосована в Британії.
Імпланти в груди будуть робитися з стовбурових клітин
Імпланти в груди будуть робитися з стовбурових клітин
z.about.com

Як пояснили британські фахівці, цей метод передбачає збільшення розміру грудей за рахунок жиру з живота або стегон, пише The Times.

Ця методика, за даними медиків, вже застосовується в Британії для відновлення грудей жінок, які перенесли операцію з видалення ракової пухлини. Однак експерти стверджують, що тепер вона може бути використана й здоровими жінками, що бажають збільшити бюст.

Професор Мокбел, консультант з хірургії грудей в Лондонському інституті грудях при лікарні принцеси Грейс, який займається проектом, з травня збирається застосувати цю технологію на 10 пацієнтка.

"Це явний прогрес в хірургії грудей. Молочні залози, збільшені за допомогою стовбурових клітин, більш природні, тому що їх тканина має таку ж м'якістю, як і решта грудях, на відміну від імплантатів, що є чужорідним тілами," - заявив професор.

Методика збільшення грудей за допомогою стовбурових клітин вже застосовується в Японії, повідомляє видання.

Крім того, фахівці Британії також анонсували проект зі створення універсальної донорської крові з стовбурових клітин ембріонів людини.

Нагадаємо, у лютому цього року 28-річна американська модель Шейла Херші з Х'юстона, штат Техас, встановила світовий рекорд з розміру бюсту, проігнорувавши заради цього застереження лікарів і розлучившись з бойфрендом.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь