Переключиться на мобильную версию

У Москві стартував імітаційних політ на Марс

Назад к разделу Техно
У московському Інституті медико-біологічних проблем дали старт експерименту з наземного моделювання польоту на Марс, який триватиме 105 діб.
Шестеро марсонавтів 150 діб пробудуть в умовах польоту на Марс
Шестеро марсонавтів 150 діб пробудуть в умовах польоту на Марс
АР

Експеримент проводиться в рамках міжнародного проекту Марс-500.

Шестеро учасників експерименту, які пройшли спеціальний відбір, закрили люки і увійшли до спеціального медико-технічного комплексу, що імітує космічний корабель. Там четверо росіян, француз і німець проведуть в ізоляції від зовнішнього світу більше трьох місяців.

105-добовий експеримент є частиною російського проекту, проведеного ІМБП за участю Управління пілотованих космічних польотів Європейського космічного агентства (ESA's Directorate of Human Spaceflight). Він припускає, що за час перебування в спеціальному медико-технічному комплексі (розташованому на території ІМБП РАН під Москвою) екіпаж з шести чоловік придбає досвід перебування в умовах модельованого польоту на Марс.

Цей експеримент є попередником 520-добового експерименту, який повинен початися в кінці 2009 року, щоправда, вже з іншим екіпажем. Його учасники будуть також розміщені в медико-технічному комплексі, щоб здійснити майже дворічний модельований політ на Марс.

Нагадаємо, в кінці січня в рамках проекту марсонавти провели дводобове тренування з виживання в підмосковному лісі.

У свою чергу, американське NASA планує здійснити політ на Марс до 2035 року, попередньо створивши на Місяці постійну базу для підготовки місії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь