Переключиться на мобильную версию

Мінздоров: У 2009 році на боротьбу з ВІЛ/СНІДом буде направлено 180 млн гривень і $ 16 млн

Назад к разделу Техно
Міністерство охорони здоров'я України планує в 2009 році направити на протидію ВІЛ/СНІДу 180 мільйонів гривень і 16 мільйонів доларів.

Про це на прес-конференції повідомила заступник голови комітету з протидії ВІЛ/СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб при МОЗ Олена Єщенко.

"На 2009 рік передбачено 180 мільйонів гривень з державного бюджету плюс 16 мільйонів доларів за рахунок коштів Світового банку", - зазначила вона.

Крім того, Єщенко заявила, що комітет сподівається на отримання коштів від Глобального фонду із боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, однак, не уточнила суму. Заступник голови комітету також додала, що із 180 мільйонів гривень, які передбачено держбюджетом, 105 мільйонів буде направлено на забезпечення антиретровірусної терапії. На її думку, цього фінансування цілком достатньо, інформує агентство.

За даними МОЗ, 6,07 тисяч хворих на СНІД проходять антиретровірусну терапію за рахунок держави і більше 10 тисяч хворих - за рахунок Глобального фонду із боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Раніше в цьому місяці також повідомлялося, що президент Віктор Ющенко підписав закон, який затверджує державну програму по боротьбі з ВІЛ/СНІДом на 2009-2013 роки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь