Переключиться на мобильную версию

Експерти: В Україні знизилася захворюваність на ВІЛ/СНІД

Назад к разделу Техно
Експерти наголосили на скороченні в Україні темпів зростання захворюваності на ВІЛ/СНІД.
Є тенденції до зниження захворюваності на СНІД
Є тенденції до зниження захворюваності на СНІД
image.tsn.ua

У результаті реалізації програми Глобального фонду Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні захворюваність на ВІЛ/СНІД порівняно із 2004 роком знизилася утричі, - зазначив виконавчий директор Міжнародного Альянсу із ВІЛ/СНІД в Україні Андрій Клепіков.

"Протягом останніх п'яти років нам удалося більш ніж утричі скоротити темпи зростання захворюваності на ВІЛ-інфекцію - із 24,7% у 2004 році до 7,3% у 2008 році. Темпи зростання смертності від СНІДу знизилися більш, ніж у 4 рази - із 38,1% у 2004 році до 8,2% у 2008 році", - повідомив експерт.

Однак такі результати профілактичної роботи ще не є підставою для того, щоб говорити про ліквідацію загрози, - заявив у свою чергу портфоліо менеджера Глобального фонду із боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією (ГФ) Андреас Тамберг.

"Програму успішно реалізовано, проте це ще не означає, що загальний масштаб епідемії скорочується. Є певні тенденції до зниження зростання розповсюдження захворювань. Але поки що на основі наявних даних рано оголошувати перемогу, є ще підстави побоюватися за майбутнє населення країни. Ситуація ще може обернутися в генералізовану епідемію", - пояснив фахівець.

Між іншим, сьогодні також повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я України у 2009 році планує виділити для протидії ВІЛ/СНІДу 180 мільйонів гривень та 16 мільйонів доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь