Переключиться на мобильную версию

Підлітки Британії вважають нормою образи з мережевої порнографії

Назад к разделу Техно
У ході масштабного опитування серед британських підлітків з'ясувалося, що багато з них мають спотворене уявлення про секс з порнографії в інтернеті.
Третина опитаних тінейджерів дізналася про секс з порнографії
Третина опитаних тінейджерів дізналася про секс з порнографії
newizv.ru

Попередні ж покоління дізнавалися про інтимні сторони життя від своїх батьків і вчителів, які прагнули прищепити їм шанобливе і моральне ставлення до цих питань, пише Daily Mail.

Тепер, зазначають експерти, третина опитаних підлітків заявила, що дізналася про секс з порнографії і вважає бездушні образи нормою. Крім того, багато дівчаток-підлітків вважають, що повинні в житті копіювати сцени, побачені ними в інтернеті, повідомляють дослідники.

Дев'ять з десяти підлітків у віці від 14 до 17 років розповіли, що неодноразово бачили порнографію, а майже кожен п'ятий переглядає її більше одного разу на тиждень.

Як зазначили автори дослідження, інформація базується на опитуванні 443 тінейджерів у віці від 14 до 17 років по всій країні. Результати опитування також були представлені у програмі Статеве виховання проти порнографії (The Sex Education Show Vs Pornography) на Channel 4. "Наші діти на дитячих майданчиках дивляться кадри, які шокували б більшість дорослих", - заявила ведуча програми Анна Річардсон.

У лютому цього року МВС України зазначило, що діри в законах дозволяють розповсюджувачам порнографії у мережі уникати покарання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь