Переключиться на мобильную версию

Китаєць проковтнув ножиці через дуже смішний анекдот

Назад к разделу Техно
Китайські хірурги дістали зі стравоходу чоловіка невеликі ножиці. Пацієнт проковтнув їх, коли копирсатися ними в зубах і розсміявся від анекдоту.
Китаєць колупавс ножицями в зубах
Китаєць колупавс ножицями в зубах
ananova.com

27-річного Ліня з Путян привезли з ножицями в стравоході в місцевий госпіталь, повідомляє Straits News.

Його дружина розповіла, що після сніданку він використовував ножиці як зубочистку і спілкувався з друзями. Почувши смішний жарт, він ненароком проковтнув гострий предмет.

Намагаючись викашляти ножиці, китаєць тільки погіршив ситуацію.

Доктор Чен Вей розповів, що "його обличчя на прийомі було спотворене, бліде і мокре від поту. Йому було важко ковтати, а в слину попадало багато крові".

На рентгені було видно, як ножиці довжиною 9 см і шириною чотири повністю пройшли в стравохід пацієнта. Лікарі побоювалися, що під загальним наркозом м'язи горла розслабляться і ножиці потраплять ще далі.

Хірурги використовували місцеву анестезію і витягнули ножиці щипцями. Операція тривала 30 хвилин. На щастя для Ліня, рана, яка залишилася в його горлі, невелика.

Нагадаємо, в 2007 році 28-річна китаянка звернулася до лікарів з проханням вилучити з її тіла 26 голок, які її в дитинстві змусили проковтнути батьки, щоб позбутися небажаної дитини.

За матеріалами: Ananova

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь