Переключиться на мобильную версию

У Нью-Йорку стартував автосалон 2009

Назад к разделу Техно
Найбільші концерни світу презентують понад 30 новинок на щорічному автосалоні в Нью-Йорку. Головним акцентом шоу, з огляду на "кризові" реалії, стали економність і безпека.
Головним акцентом шоу стали економність та безпека
Головним акцентом шоу стали економність та безпека
АР

Кризовий стан автопромисловості США найяскравіше охарактеризував Лінкольн, зазначили експерти. За їхніми словами, екологічність та економність авто від Мотор-Сіті-Детройт не піднімають рівень продажу, а виробники скупляться на оновлення.

Надією концерну назвали новий кросовер Террейн Джі Ем. Однак автогіганту, стверджують фахівці, загрожує банкрутство. "Все це газетні спекуляції. І Джі Ем - це, як і раніше 4 бренди: Шевроле, Кадиллак, Б'юік і Джі Ем Сі", - переконує журналістів у стабільності ситуації віце-президент об'єднання Сюзан Доерті.

"Для чого цей автомобіль? Не для хайвея ж? Ні, звичайно. Пуму створили для міста. От Нью-Йорк для неї як раз підійде", - говорить про особливості проекту PUMA (персональна мобільність та доступність - Personal Urban Mobility and Accessibility) його інженер Дерик Хагер.

На межі банкрутства опинився і Крайслер: його прем'єрою став Джип Гранд Черокі, а єдиною надією вижити - Фіат. Як зазначають експерти, італійці можливо куплять 35% Крайслер. "Ми сподіваємося, що зможемо підписати угоду з Фіат", - презентує свою новинку гостям автошоу Джим Пресс, президент Крайслер.

"У нас уже 50 тисяч заявок на Е клас. Це, правда, непоганий результат, щоб пройти 2009 рік", - переконаний доктор Клаус Майєр, комерційний директор концерну Мерседес-Бенц.

Всього на автосалоні відбулося 33 прем'єри та нарахували близько тисячі машин. В основному були представлені не нові, а оновлені моделі: наприклад, Хонда Елемент представила трап для собак, Ленд Ровер і Бентлі посилили двигуни, а Лінкольн "похвалився" функцією консьєрж - можливість замовити по дорозі столик у ресторані, або запитати про погоду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь