Переключиться на мобильную версию

Виявлено єдине яйце з колекції Дарвіна

Назад к разделу Техно
У музеї зоології у Кембриджі, серед безлічі експонатів випадково було виявлено яйце, яке Чарльз Дарвін привіз зі своєї експедиції на кораблі Бігль.
Яйце з експедиції Дарвіна
Яйце з експедиції Дарвіна
Lenta.ru

Коричневе яйце невеликого розміру знайшла Ліз Уеттон, яка добровільно перебирала музейну колекцію експонатів і не звернула на знахідку уваги. На шкаралупі було написано Ч. Дарвін, тому Уеттон вирішила, що керівництво музею знає про яйце, повідомляє BBC.

Через кілька тижнів доглядач колекції Метью Лоув побачив запису Уеттон і зрозумів, що яйце є єдиним виявленим примірником з привезеної Дарвіном колекції. Усього під час подорожі вчений зібрав 16 яєць різних видів птахів.

Виявлене в музеї яйце належить птахові із виду тінаму. Ці схожі на куріпок пернаті мешкають в Південній Америці. Крім того, працівники музею розповіли, що зразок пошкодив сам Дарвін, коли поклав його в коробку невідповідного розміру.

Нагадаємо, у лютому цього року представник Ватикану заявив, що еволюційна теорія Чарльза Дарвіна не суперечить біблійній версії створення світу і живих організмів, чим підтвердив, що католицька церква визнає теорію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь