Переключиться на мобильную версию

Вчені: Традиційна каша на сніданок покращує інтелект у дітей

Назад к разделу Техно
У дітей, які у віці до трьох років регулярно їли на сніданок кашу, поліпшується шкільна успішність, а також рівень інтелекту. У їхніх однолітків, у чий ранковий раціон входили інші продукти харчування, ці показники є значно нижчими, - робить висновки міжн.
Каша покращує інтелект
Каша покращує інтелект
uti-puti.com.ua

У широкомасштабному проекті, який був проведений у Гватемалі, брали участь учені із Інституту харчування Центральної Америки, Міжнародного інституту досліджень продовольчої політики (IFPRI), Пенсільванського університету (США) та інших наукових організацій, - пише Daily Telegraph.


Гіпотезу вчених про існування зв'язку між дитячим харчуванням та інтелектуальними здібностями підтвердили спостереження за дітьми, які харчуються традиційною для регіону кукурудзяною кашею атолі. Відповідно до доповіді дослідників, вчені робили записи про те, як снідають різні гватемальські діти, із 1969 до 1977 року. У 2002 та 2004 роках вчені поверталися у Гватемалу, щоб зібрати інформацію про шкільну успішність об'єктів дослідження.

Як з'ясувалося, молоді люди, які у віці одо трьох років їли на сніданок кашу, отримали високі оцінки як за тестами на розуміння прочитаного, так і з тестування на інтелектуальні здібності.

"Це дослідження доводить, що перші три роки життя є своєрідним вікном можливостей, коли правильні стратегії харчування можуть вплинути на усе життя, особливо у сфері освіти", - вважає старший науковий співробітник IFPRI Джон Ходдінот.

Крім того, раніше японські вчені з'ясували, що молоді люди, які нехтують сніданками, починають статеве життя набагато раніше від своїх однолітків, які їдять вранці регулярно.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь